четвер, 05 січня 2012 13:56

"МанСіті" декласував "Ліверпуль", "Ньюкасл" принизив "МЮ" : результати 20-го туру АПЛ
6

Лідер Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" здобув першу перемогу в останніх трьох матчах, обігравши "Ліверпуль" — 3:0.

"Манчестер Юнайтед" не зміг скористатися шансом наздогнати за очками лідера Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті", зазнавши другої поразки поспіль у чемпіонаті. Підопічні сера Алекса Фергюсона були биті "Ньюкаслом" із результатом 0:3.

Відкривати рахунок у цьому двобої був зобов'язаний чемпіон Англії, однак Дімітар Бербатов пробив у стійку по завершенні чверті часу гри. За марнотратство манкуніанці, котрі в суботу в рідних стінах склали зброю перед "Блекберном" (2:3), були покарані на 33-й хвилині, коли блискучий удар із розвороту вдався Дембі Ба.

ВІДЕО: Воротар "Евертона" забив гол ударом через все поле

Гол Йоана Кабая (на 47-й хвилині) вийшов не менш вражаючим - м'яч після його "пострілу" зі штрафного влучив у поперечину й опинився у воротах. Жахливий вечір для гостей завершився автоголом у виконанні Філа Джонса, котрий засмутив свою команду в компенсований час. Перемога дозволила "сорокам" до одного очка скоротити відстань від "Ліверпуля", що посідає шосте місце.

В іншому матчі воротар Тім Ховард забив із власної половини поля, вивівши "Евертон" уперед в матчі з "Болтоном". Однак аутсайдер не здався й зусиллями Девіда Нгога (67) і Гарі Кехілла (78) здобув вікторію, що стала для нього п'ятою в поточному сезоні, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

20-й тур

Ньюкасл - Манчестер Юнайтед - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Д. Ба (33), 2:0 - Кабай (47), 3:0 - Джонс (90, автогол).

МЮ: Ліндегор, Ріо Фердінанд, Джонс, Евра, Пак Чжи Сун (Х. Ернандес, 66), Гіггз, Валенсія, Керрік, Нані, Руні (Андерсон, 75), Бербатов (Уелбек, 57).

Евертон - Болтон - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Ховард (63), 1:1 - Нгог (67), 1:2 - Кейхілл (78).

Тоттенхем - Вест Бромвіч - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Дефо (63).

ТОТТЕНХЕМ: Фрідель, Кабул, Уокер, Галлас (Бассонг, 67), Ассу-Екотто, Бейл, ван дер Варт, Модріч, Сандро Раньєрі (Лівермор, 30; Кранчар, 76), Дефо, Адебайор.

Віган - Сандерленд - 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - Гарднер (45), 0:2 - Макклін (55), 1:2 - Родальєга (62), 1:3 - Сессеньон (73), 1:4 - Воен (80).

Манчестер Сіті - Ліверпуль - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Агуеро (10), 2:0 - Яя Туре (33), 3:0 - Мілнер (75, пенальті).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Туре, Річардс, Компані, Кліши, Яя Туре, Беррі, Сілва (Лескотт, 76), Мілнер, Агуеро (Джонсон, 72), Джеко.

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Адам (Джеррард, 57), Хендерсон, Даунінг, Спірінг (М. Родрігес, 76), Кюйт (Белламі, 57), Керролл.

Вилучення: Беррі (73).

Куїнз Парк Рейнджерс - Норвіч - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Бартон (11), 1:1 - Пілкінгтон (42), 1:2 - Морісон (83).

Вилучення: Бартон, 36 (КПР).