понеділок, 27 жовтня 2014 10:50

"МЮ" врятувався від поразки в матчі з "Челсі": результати 9-го туру АПЛ
2

Робін ван Персі врятував для "Манчестер Юнайтед" нічию у доданий час матчу з "Челсі" - 1: 1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

На початку другого тайму Дідьє Дрогба вивів "Челсі" вперед. Безпосередньо перед пропущеним голом у гостей був вилучений Браніслав Іванович, який отримав другу жовту картку на 93-й хвилині. Дрогба відзначився в англійській прем'єр-лізі вперше з березня 2012 року.

"Юнайтед" піднявся на восьме місце. Він відстає від лідера на десять очок.

"Ньюкасл" у матчі з "Тоттенхемом" переміг на виїзді (2:1), чого з ним не траплялося в чемпіонаті з березня. В дев'яти матчах чемпіонату "Тоттенхем" здобув лише три перемоги.

Дубль Самюеля Ето'о допоміг "Евертону" обіграти "Бернлі" (3:1) на виїзді вперше за 44 роки. "Бернлі" ділить останню сходинку, ні разу не перемігши у цьому сезоні.

Діафра Сахо забив черговий гол і допоміг "Вест Хему" взяти гору над "Манчестер Сіті" - 2:1. "Вест Хем" виграв п'ять із дев'яти стартових матчів чемпіонату Англії вперше з сезону 1999/00.

"Саутгемптон" здобув мінімальну перемогу над "Сток Сіті" і змістив "Манчестер Сіті" з другої позиції.

Алексіс Санчес забив по голу у кожному з таймів і приніс "Арсеналу" перемогу над "Сандерлендом". Другий м'яч Санчеса став 1500-м для "Арсеналу" у прем'єр-лізі.

"Ліверпуль" на "Енфілді" зіграв по нулях з "Халл Сіті". Завдяки реалізованому пенальті у доданий час "Вест Бромвіч" вирвав нічию у поєдинку з "Крістал Пелес".

Чемпіонат Англії

9-й тур

Вест Хем - Манчестер Сіті 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 21 Амальфітано, 2:0 - 75 Сако, 2:1 - 77 Сілва.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Компані, Мангаля, Кліші (Коларов, 78), Навас, Яя Туре, Фернандо (Мілнер, 78), Сілва, Джеко (Йоветіч, 59), Агуеро.

Ліверпуль - Халл 0:0 (0:0, 0:0)

Ліверпуль - Міньоле, А.Морено, Ловрен, Шкртел, Манкільо, Лаллана (Ламберт, 61), Аллен (Коутіньйо, 61), Стерлінг, Джан (Хендерсон, 75), Джеррард, Балотеллі.

Саутгемптон - Сток Сіті 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 33 С. Мане.

Сандерленд - Арсенал 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 30 Санчес, 0:2 - 90 Санчес.

Вест Бромвіч - Крістал Пелас 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - 16 Хангеланд, 0:2 - 45, пенальті Єдинак, 1:2 - 51 Анічебе, 2: 2 - 90, пенальті Берахіно.

Суонсі - Лестер 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 34 Боні, 2:0 - 57 Боні.

Тоттенхем - Ньюкасл 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 18 Адебайор, 1:1 - 46 Сем Амеобі, 1:2 - 58 А.Перес.

Бернлі - Евертон 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 4 Ето`О, 1:1 - 20 Інгз, 1: 2 - 29 Лукаку, 1:3 - 85 Ето`О.

Манчестер Юнайтед - Челсі 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0: 1 - 53 Дрогба, 1: 1 - 90 ван Персі.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Смоллінг, Рохо, Шоу, Блінд, Ді Марія, Феллайні, Мата (Вілсон, 67), Янузай, ван Персі.

Челсі - Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі, Філіпе Луїс, Матіч, Фабрегас, Вілліан (Зума, 90), Оскар (Обі Мікел, 67), Е. Азар (Шюррле, 90), Дрогба.

Вилучення: Іванович (89).

КПР - Астон Вілла

27 жовтня, 22.00

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" врятувався від поразки в матчі з "Челсі": результати 9-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua