субота, 21 лютого 2009 23:47

"МЮ" вдома був негостинний з "Блекберном" 2:0

У матчі 26-го туру англійської прем"єр-ліги "Манчестер Юнайтед" у себе вдома приймав "Блекберн" і переміг з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 23-й хвилині матчу. Нані блискучим пасом з правого флангу намагався направити м"яч у центр штрафної, захисник "Блекберна" Нельсен хотів м"яч відбити, але у нього нічого не вийшло, і Руні в одне торкання переправив снаряд до сітки воріт.

На 32-й хвилині "Блекберну" вдалося відігратися. Санта Круз як у себе вдома, у штрафній гостей, спочатку поклав на газон захисника, потім і Кущака і відправив м"яч вже у порожні ворота. Доречи, цей м"яч став першим пропущеним для "манкуніанців" з 15 листопада. Ну а перемогу команді сера Алекса приніс "золотий" Кріштіану Роналду. Португалець гарним ударом з кута штрафної відправив м"яча у дальню дев"ятку.

"Манкуніанці" поклали до своєї скарбнички чергові три очки.

ВВС, livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" вдома був негостинний з "Блекберном" 2:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua