субота, 08 серпня 2015 18:24

"МЮ" стартував у прем'єр-лізі з перемоги над "Тоттенхемом"
5

"Манчестер Юнайтед" завдав поразки лондонському "Тоттенхему" у першому матчі нового сезону англійської футбольної прем'єр-ліги, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла на стадіоні "Олд Траффорд" у суботу, завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. На 22-й хвилині м'яч у свої ворота відправив захисник "шпор" Кайл Вокер.

Півзахисник Бастіан Швайнштайгер, який перебрався в "МЮ" з мюнхенської "Баварії", дебютував у складі "червоних дияволів" в офіційних матчах, вийшовши на заміну на 60-й хвилині.

"Тоттенхем" 15 серпня прийме вдома "Сток Сіті", "МЮ" 14 серпня зіграє в гостях з "Астон Віллою".

Чемпіонат Англії

1-й тур

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 22, автогол Вокер.

Манчестер Юнайтед - Ромеро, Дарміан (Валенсія, 81), Смоллінг, Блінд, Шоу, Керрік (Швайнштайгер, 60), Шнайдерлін, Мата, Депай (Еррера, 68), Янг, Руні.

Тоттенхем - Ворм, Вокер, Алдервейрелд, Вертонген, Девіс, Дайер (Аллі, 77), Бенталеб (Мейсон, 53), Дембеле (Ламела, 68), Еріксен, Шадлі, Кейн.

Попередження: Вертонген (27), Швайнштайгер (69), Дайер (76), Мата (90), Аллі (90).

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" стартував у прем'єр-лізі з перемоги над "Тоттенхемом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua