середа, 21 вересня 2011 11:30

"МЮ" розгромив "Лідс": результати третього раунду Кубка англійської ліги

Футболісти "Манчестер Юнайтед" перемогли з рахунком 3:0 в гостях "Лідс" в матчі третього раунду Кубка англійської футбольної ліги.

М'ячі у ворота господарів поля провели Майкл Оуен (на 15-й і 32-й хвилинах зустрічі) і Райан Гіггз (45).

"Арсенал" вдома зустрічався із "Шрюсбері" і виграв з рахунком 3:1. Відзначилися Кірен Гіббс (33), Алекс Окслейд-Чемберлен (58) та Йоссі Бенаюн (78). Російський форвард канонірів Андрій Аршавін не потрапив у заявку на матч.

"Тоттенхем" на полі суперника у додатковий час поступився "Сток Сіті" - 0:0 (6:7 - по пенальті). Росіянин Роман Павлюченко вийшов на поле у складі гостей з перших хвилин матчу, відіграв всю зустріч, але не реалізував післяматчевий пенальті, пише РИА Новости.

Третій раунд

Олдершот - Рочдейл - 2:1 (0:1, 2:0)

Вулверхемптон - Міллуолл - 5:0 (3:0, 2:0)

Лідс - Манчестер Юнайтед - 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - Оуен (15), 0:2 - Оуен (32), 0:3 - Гіггз (45).

Сток Сіті - Тоттенхем - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 7:6

Астон Вілла - Болтон - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Іглз (54), 0:2 - Какута (77).

Ноттінгем Форест - Ньюкасл - 3:4 (0:1, 2:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Левенкрандс (39), 1:1 - Фіндлі (46), 1:2 - Левенкрандс (60, пенальті), 2:2 - Дербішир (66), 2:3 - Сімпсон (93), 3 : 3 - Тадгей (114), 3:4 - Колоччіні (120).

Бернлі - МК Донс - 2:1 (0:1, 2:0)

Арсенал - Шрюсбері - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Коллінс (16), 1:1 - Гіббс (33), 2:1 - Окслейд-Чемберлен (58), 3:1 - Бенаюн (78).

Блекберн - Лейтон Орієнт - 3:2 (1:0, 2:2)

Крістал Пелас - Мідлсбро - 2:1 (1:0, 1:1)