неділя, 11 квітня 2021 21:20

Моуріньйо програв колишній команді

"Манчестер Юнайтед" узяв реванш за поразку в матчі першого кола – 1:6. Фото: Reuters

У матчі 31-го туру АПЛ "Манчестер Юнайтед" переграв "Тоттенгем Хотспур". Зустріч проходила на стадіоні "Тоттенгем Хотспур" в Лондоні і завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

На 40-й хвилині пройшла швидка атака по центру у "шпор". Гаррі Кейн прострілив на Лукаса Моуру, той в дотик переадресував м'яч до дальньої штанги повз Діна Хендерсона, і Сон спокійно пробив у незахищений ближній кут.

На 57-й хвилині Фред тонким пасом знайшов Едінсона Кавані в карному майданчику. З ударом уругвайця Уго Льоріс впорався, відбивши м'яч перед собою, а бразилець вже додав у ворота.

На 79-й хвилині Мейсон Грінвуд виконав зрячу подачу до лінії воротарського, звідки Кавані в падінні головою переправив м'яч у кут воріт.

На останніх хвилинах зустрічі Грінвуд забив третій гол "Манчестер Юнайтед".

"Тоттенхем" очолює тренер Жозе Моуріньйо, який раніше працював у "МЮ".

"Манчестер Юнайтед" в 31 матчі набрав 63 очки і займає 2-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. "Тоттенгем" (49) - на 7-му місці. Лідером змагань є "Манчестер Сіті" (74).

Зараз ви читаєте новину «Моуріньйо програв колишній команді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua