субота, 10 квітня 2021 16:51

Криза в команді Зінченка. "Манчестер Сіті" в більшості програв "Лідсу"

Суперник Зінченка грав у меншості. Фото: Reuters

У матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" приймав "Лідс Юнайтед". Зустріч пройшла на стадіоні "Етіхад" в Манчестері і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

На 42-й хвилині рахунок відкрив форвард гостей Даллас. Він обіграв Канселу і більярдним ударом відкрив рахунок. Ще через 3 хвилини арбітр вилучив Купера за небезпечну гру проти Жезуса.

Господарі зрівняли рахунок на 76 хвилині. Відзначився Фернан Торрес після пасу Гюндогана.

Однак на останній хвилині Даллас приніс перемогу гостям. Він втік від Фернандіньо і пробив Едерсону між ніг - 1:2. Українець Олександр Зінченко відіграв увесь матч.

На минулому тижні "Сіті" не надто переконливо переграв в Лізі чемпіонів "Боруссію" з Дортмунда - 2:1. Після гри арбітр матчу попросив автограф у Ерлінга Голанда, а потім був усунений від суддівства.

Зараз ви читаєте новину «Криза в команді Зінченка. "Манчестер Сіті" в більшості програв "Лідсу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua