вівторок, 14 березня 2017 00:07

Моуріньйо не втримав Кубок Англії

Моуріньйо знову програв Конте. Фото: ftb90.com

"Челсі" переміг "Манчестер Юнайтед" в матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Зустріч в Лондоні на стадіоні "Стемфорд Брідж" завершилася з рахунком 1:0.

На 35-й хвилині Андер Еррера отримав другу жовту картку за фол на Едені Азарі і залишив поле.

У дебюті другого тайму Поль Погба не став пресингувати свого партнера по збірній Франції Н'Голо Канте, і той з дальньої дистанції відправив м'яч у сітку.

"Челсі" вийшов у півфінал Кубка Англії, "МЮ", чинний на момент початку матчу володар трофея, залишив турнір.

16 березня манкуніанці вдома зіграють з "Ростовом" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший матч завершився внічию - 1:1.

Кубок Англії. 1/4 фіналу

"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" - 1:0

Гол: Канте, 51.

Це вже друга поразка "МЮ" Жозе Моуріньо "Челсі" Антоніо Конте. В перший раз "червоні дияволи" поступилися "аристократам" восени в чемпіонаті Англії, 0:4.

Зараз ви читаєте новину «Моуріньйо не втримав Кубок Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua