понеділок, 21 травня 2012 13:32

"Монпельє" виграв чемпіонат Франції під обстрілом помідорами і туалетним папером
8

Огорожа - не перешкода для щасливих фанатів
Гру довелося зупиняти кілька разів
Поліція без роботи не залишилася

У неділю ввечері "Монпельє" здобув вольову перемогу над "Осером" у матчі 38-го туру чемпіонату Франції і став чемпіоном країни. Зустріч в Осері завершилася з рахунком 2:1 на користь "Монпельє", повідомляє "Сегодня".

На гол Олів'є Капо на 20-й хвилині гості відповіли точними ударами Джона Утаки на 32-й і 75-й хвилинах.

Зазначимо, що головному арбітру матчу Саїду Еннжімі довелося двічі зупиняти гру через поведінку місцевих уболівальників, розсерджених вильотом "Осера" з Ліги 1. Ті кидали з трибун помідори, тенісні м'ячі і рулони туалетного паперу. У першому випадку рефері змушений був відвести команди в роздягальні.

Однак, врешті-решт, фани "Осера" залишили трибуни, після чого поєдинок був таки дограний до кінця.

"Монпельє", заснований в 1919 році, вперше став чемпіоном Франції. Раніше найвищим досягненням клубу було 3-тє місце в сезоні-1987/88.

ПСЖ, який набрав 79 очок, посів друге місце, третім став" Лілль "(74). Ці команди разом з "Монпельє" в наступному сезоні будуть представляти Францію в Лізі чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Монпельє" виграв чемпіонат Франції під обстрілом помідорами і туалетним папером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua