пʼятниця, 07 вересня 2012 09:38

Молодіжна збірна України розгромила Мальту і наблизилася до Євро-2013

10 вересня наша "молодіжка" зіграє зі Швецією ФОТО: ffu.org.ua

Молодіжна збірна України з рахунком 5:1 обіграла команду Мальти в матчі кваліфікації до чемпіонату Європи 2013 року, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Українці першими пропустили в середині першого тайму, але швидко зуміли відігратися завдяки голу Рибалки. На початку другого тайму той же Рибалка забив ще двічі, після чого ще відзначилися Коркішко та Гречишкін.

Для виходу до стадії плей-офф української молодіжці в останньому турі необхідно перемагати однолітків зі Швеції. Відзначимо, що матч у Києві між цими командами закінчився перемогою українців з рахунком 6:0.

Україна (U-21) - Мальта (U-21) - 5:1

Голи: Рибалка 26, 48, 59, Коркішко 55, Гречишкін 88 - Велла 21

Україна: Березовський, Кушніров, Парцванія, Путраш, Коркішко, Богданов, Рибалка, Федотов, Кривцов, Люлька, Гречишкін.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України розгромила Мальту і наблизилася до Євро-2013». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua