понеділок, 10 вересня 2012 22:18

Молодіжна збірна України програла Швеції і вибула з боротьби на Євро-2013

Молодіжна збірна України програла одноліткам зі Швеції з рахунком 1:2 у заключному матчі відбірного циклу до чемпіонату Європи 2013 року і не зуміла пробитися у фінальну частину турніру.

Підопічні Павла Яковенка пропустили два швидкі голи, які стали вирішальними у цьому матчі. На п'ятій хвилині Айдаревіч після подачі з кутового виграв верхову дуель у голкіпера гостей Березовського.

Через дві хвилини шведи перехопили м'яч в центрі поля, послідувала передача на Айдаревіча, а той переправив на Ішака в штрафний майданчик, який зблизився з воротарем української "молодіжки" і забив другий м'яч.

На 82-й хвилині півзахиснику "Динамо" Богданову вдався точний дальній удар з-за меж штрафного у "дев'ятку", який став м'ячем престижу у цій зустрічі.