пʼятниця, 06 вересня 2019 20:46

Молодіжна збірна України програла Фінляндії у стартовому матчі відбору до Євро 2021

Руслан Ротань розпочав роботу в молодіжній збірній України з поразки в офіційних матчах

Молодіжна збірна розпочала відбір до Євро 2021 з домашньої поразки.

Збірна України Ю-21 в рідних стінах, в Запоріжжі, поступилася Фінляндії Ю-21 в матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2021 з рахунком 0: 2.

Рахунок на 18-й хвилині відкрив Беньямін Каллмана. У другому таймі на 81-й хвилині другий м'яч з пенальті провів Онні Валакарі.

Відбірковий турнір Євро-2021 (U-21).

Україна - Фінляндія - 0:2

Голи: Беньямін Кельман 18, Онні Валакарі 81(з пенальті)

Це був перший матч у відбірковій групі 8 до молодіжного Євро-2021. Також в групі з Україною і Фінляндією грають збірні Данії, Мальти, Північної Ірландії та Румунії

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України програла Фінляндії у стартовому матчі відбору до Євро 2021». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua