четвер, 22 березня 2018 20:18

Молодіжна збірна України перемогла в товариському матчі Словенію

Молодіжна збірна України  перемогла в товариському матчі Словенію
Головний тренер молодіжної збірної Олесандр Головко. Фото:dynamo.kiev.ua

Молодіжна збірна України у товариському матчі здолала збірну Словенії U-21 з рахунком - 3:2

Україна відкрила рахунок на 26 хвилині – відзначився Біленький, проте ще до перерви Туціч відновив паритет.

У другому таймі Зотько та Довбик вивели збірну України вперед, а Крамаріч під завісу зустрічі забив ще один гол, однак відігратись словенці так і не зуміли.. У підсумку підопічні Головка перемогли словенців із рахунком 3:2. Повідомляє офіційний сайт Федерації Футболу України.

27 березня українська "молодіжка" проведе виїзний матч кваліфікації до Євро-2019 проти Англії.

Словенія U-21 – Україна U-21 – 2:3

Голи: Туціч, 45+1, Крамаріч, 82 – Біленький, 26, Зотько, 59, Довбик, 79

Україна (U-21): БЕЗРУК (Маханьков, 46), Лук′янчук, Чеберко (Кравець, 60), Луньов (Третьяков, 46), Вакулко (Цимбалюк, 67), Піхальонок, Зубков, Зотько, Швед (Гуцуляк, 46), Біленький (Довбик, 46), Кирюханцев (Лучкевич, 46).

Збірна України U-17 не втримала перемогу в поєдинку відбіркового турніру проти Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «Молодіжна збірна України перемогла в товариському матчі Словенію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua