неділя, 13 листопада 2016 00:54

"Могли виграти з більшим рахунком" - Шевченко

Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Фінляндією у матчі кваліфікації Кубка світу.

Зустріч в Одесі завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Єдиний гол у першому таймі провів Артем Кравець.

"Дякую Одесі за теплий прийом. Вболівальники забезпечили нам чудову підтримку.

Перший тайм вийшов дуже хорошим. Ми контролювали м'яч. Після перерви далася взнаки втома. Наші збірники грають у чемпіонаті та в єврокубках. Навіть я і мої помічники втомилися літати за "Динамо", "Шахтарем" та "Зорею". Я дуже задоволений. Ми вистояли там, де це було потрібно. Другий тайм вийшов не таким, як нам би того хотілося. Будемо виправлятися.

Я хочу, щоб команда контролювала м'яч. Для цього потрібно ідеальне поле. У другому таймі був ряд помилок, десь не прикривали зони. Ми намагалися пресингувати і грати дуже високо.

Ми могли виграти з більшим рахунком. У суперника також було кілька моментів. Але наша перемога повністю заслужена.

Замінив Коноплянку, тому що побачив, що він трохи втомився. Циганков дуже добре увійшов у гру. Бажаю йому успіху і гарної кар'єри у збірній України.

Кравець знаходиться у хорошій фізичній формі. Він приїхав у збірну дуже мотивованим. Йому наклали 3 шви. Я бачив скільки сил він віддав на полі.

Замінив Коваленка, адже він тільки недавно відновився від травми.

Я задоволений грою Зінченка, як і всіма іншими футболістами. На заміну ми випустили гравця такого самого плану, тільки досвідченішого.

Також я задоволений, що ми другий матч поспіль граємо на нуль. Це дуже важливо для гравців та тренерів".

15 листопада збірна України зіграє товариський матч проти Сербії у Харкові.

Зараз ви читаєте новину «"Могли виграти з більшим рахунком" - Шевченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua