понеділок, 25 березня 2013 12:04

Мілевський допоміг "основі" "Динамо" врятуватися від програшу другій команді

Пауза в чемпіонаті змусила "Динамо" згадати про Мілевського. Фото: fifasoccer.ru

Скориставшись паузою в чемпіонаті, "Динамо-2" провело тренувальний двосторонній матч проти основного складу "Динамо", який, нагадаємо, на час від'їзду великої кількості гравців у розташування збірних команд своїх країн, поповнився кількома гравцями дубля.

Матч проводився у форматі двох таймів по 30 хвилин. Вже на п'ятій хвилині рахунок відкрив Андрій Воронков. На 25-й хвилині він оформив дубль, довівши рахунок до 2:0 на користь "Динамо-2".

Перша команда "Динамо" відігралася завдяки голам Артема Мілевського і Марко Рубена. "Основа" могла й вирвати перемогу, однак Олександр Алієв не реалізував пенальті.

Тренувальний матч. "Динамо-2" - "Динамо" - 2:2

"Динамо-2": Кичак - Балан, Логінов, Лухтанов, Кушніров - Теміле, Бутенін, Суарес, Гемега - Мединський, Воронков.

На заміну в "Динамо-2" виходили: Адаменко, Фаворов, Ісраїлов, Козлов, Прокіпчук.

"Динамо": Бойко - Даніло Сілва, Михалик, Іашвілі, Люлька (Братков) - Алієв, Сидорчук, Цибульник, Лукас - Мілевський, Рубен.

Голи: Воронков (2) - Мілевський, Рубен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Артем Мілевський відмовився від переходу в "Арсенал".

Зараз ви читаєте новину «Мілевський допоміг "основі" "Динамо" врятуватися від програшу другій команді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua