субота, 26 січня 2019 11:09

"Мілан" заплатив за Каладзе 16 мільйонів євро

"Мілан" заплатив за Каладзе 16 мільйонів євро
Зарплату мера Тбілісі Каладзе жертвує на благодійність

26 січня 2001 року "Мілан" оголосив про підписання контракту з київським динамівцем Кахою Каладзе. Президент киян Суркіс не хотів відпускати захисника, але зрештою здався.

Каладзе прийшов у "Динамо" взимку 1998 року. Хлопцю заледве виповнилося 20 років. Відразу завоював місце в основному складі. Грав на позиції лівого захисника. Устиг зіграти в усіх визначних протистояннях того часу: з "Арсеналом","Реалом", "Баварією". За три роки зіграв за киян 71 гру, забив 6 м'ячів. Найпам'ятніші – московському "Спартаку" у фіналі Кубка Співдружності та французькому "Лансу" у вирішальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

У 1999 році з "Динамо" пішов Андрій Шевченко. Наступного – Сергій Ребров. Взимку 2001 Каладзе влаштував команді демарш. Вимагав відпустити його до "Мілану". Григорій Суркіс не хотів відпускати Каладзе, але той наполягав. Зрештою трансфер відбувся. Каха став найдорожчим гравцем збірної Грузії. За його перехід було заплачено 16 мільйонів євро. У складі "Мілану" Каладзе став чемпіоном Італії й двічі вигравав Лігу чемпіонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" Київ розпочало рік розгромів московського "Спартака"

У 2010 перейшов із "Мілана" в "Дженоа". Там пограв ще два роки. У 2012 закінчив кар'єру. Зайнявся політикою. Увійшов до партії "Грузинська мрія". Був міністром енергетики. Зараз – мер Тбілісі.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" заплатив за Каладзе 16 мільйонів євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути