вівторок, 17 грудня 2013 11:11

"Мілан" врятувався вдома з "Ромою", "Ювентус" і "Наполі" забили по чотири м'ячі: результати 16-го туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 16-го туру.

"Мілан" вдома зіграв внічию з "Ромою". Римляни двічі по ходу матчу вели в рахунку, але підсумковим результатом стали 2:2.

Перша ж контратака призвела до взяття воріт Абб'яті. На 13-й хвилині триходівку за участю Льяїча і Стротмана виходом на порожні ворота завершив Дестро. Але господарі досить швидко зрівняли рахунок після "пожежі" у штрафному "Роми" - 1:1.

На 50-й хвилинах арбітр Джанлука Роккі призначив далеко не беззаперечний пенальті на користь "Роми", адже голкіпер порушував правила вже за межами штрафного. Кевін Стротман холоднокровно виконав вирок. Але після цього "россонері" обклали володіння Де Санктіса, і на 77-й хвилині Саллі Мунтарі після відмінного пасу від Кака пробив точно в дальній кут - 2:2.

Таким чином, відставання "Роми" від лідируючого "Ювентуса" збільшилося до п'яти очок. "Мілан" за набраними очками ділить 10-12 місце.

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Мілан - Рома 2:2 ( 1:1 , 1:1)

Голи : 0:1 - 13 Дестро , 1:1 - 30 Сапата , 1:2 - 52 , пенальті Стротман , 2:2 - 77 Мунтарі.

Парма - Кальярі 0:0 (0:0, 0:0)

Фіорентина - Болонья 3:0 (2:0, 1:0)

Голи : 1:0 - 13 Ілічіч , 2:0 - 30 Борха Валеро , 3:0 - 64 Россі.

Удінезе - Торіно 0:2 (0:0 , 0:2)

Голи : 0:1 - 48 Фарнеруд , 0:2 - 75 Іммобіле.

Лаціо - Ліворно 2:0 ( 2:0 , 0:0)

Голи : 1:0 - 19 Клозе , 2:0 - 26 Клозе.

Дженоа - Аталанта 1:1 (0:0 , 1:1)

Голи : 1:0 - 72 Бертолаччі, 1:1 - 90 Де Лука.

К'єво - Сампдорія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол : 0:1 - 16 Едер.

Ювентус - Сассуоло 4:0 (3:0, 1:0)

Голи : 1:0 - 15 Тевес, 2:0 - 28 Пелузо, 3:0 - 45 Тевес, 4:0 - 68 Тевес.

Наполі - Інтер 4:2 (3:2 , 1:0)

Голи: 1:0 - 9 Ігуаїн, 1:1 - 35 Камб'яссо, 2:1 - 39 Мертенс , 3:1 - 41 Джемаїлі , 3:2 - 45 Нагатомо , 4:2 - 81 Кальєхон.

Катанія - Верона 0:0 (0:0, 0:0)

За матеріалами podrobnosti.ua, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" врятувався вдома з "Ромою", "Ювентус" і "Наполі" забили по чотири м'ячі: результати 16-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua