неділя, 03 листопада 2013 14:46

"Мілан" вдома програв "Фіорентині", "Парма" не впоралася з "Ювентусом"
8

У Мілані відбувся матч 11-го туру італійської серії А. "Мілан" приймав на стадіоні "Сан -Сіро" "Фіорентину" з Флоренції . На 27-й хвилині рахунок за гостей відкрив Хуан Мануель Варгас. Цей гол так і залишився єдиним у першому таймі. Після перерви, на 73-й хвилині, Борха Валеро подвоїв перевагу "Фіорентини".

У ще одному поєдинку "Ювентус" в гостях виграв у "Парми". Автор переможного голу - півзахисник Поль Погба, який забив на 77-й хвилині.

А в Неаполі місцевий "Наполі" приймав "Катанію". На 15-й і 20-й хвилині вдалося відзначитися футболістам господарів, забити зуміли Хосе Кальєхон і Марек Гамшик. На 25-й Лукас Кастро скоротив відставання гостей. Рахунок 2:1 так і зберігся до кінця поєдинку.