неділя, 26 лютого 2012 10:20

"Мілан" і "Ювентус" обмінялися голами

Массіміліано Аллегрі

Лідери італійської Серії А, "Мілан" і "Ювентус", зіграли внічию 1:1 в матчі 25 туру, що відбувся на міланському стадіоні "Сан-Сіро". Про це повідомляє офіційний сайт чемпіонату.

Господарі відкрили рахунок на 14-й хвилині гри завдяки голу Антоніо Ночеріно. "Ювентусу" вдалося відігратися наприкінці зустрічі: на 83-й хвилині ворота "Мілана" вразив Алессандро Матрі.

На 89-й хвилині за підкат ззаду був вилучений півзахисник "Ювентуса" Артуро Відаль, проте "Мілан" не зміг скористатися чисельною перевагою.

Нічия дозволила "Мілану" залишитися на чолі турнірної таблиці з 51 очком після 25 ігор. У "Ювентуса", який не зазнав ще жодної поразки в ході поточного чемпіонату, 50 очок, при цьому туринський клуб має один матч в запасі, повідомляє Лента.

Мілан - Ювентус - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Ночеріно (15), 1:1 - Матрі (83).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Мексес, Антоніні, Емануелсон (Амброзіні, 72), Мунтарі, ван Боммель, Ночеріно, Сілва, Робіньо, Пато (Ель Шаараві, 46).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер, Пірло, Маркізіо, Відаль, Естігаррібіа (Пепе, 46), Боррієлло (Вучиніч, 54), Куальярелла (Матрі, 69).

Попередження: Сілва (36), Бардзальї (41), Мексес (80), Мунтарі (81), Матрі (84), Пепе (90).

Вилучення: Відаль (89).

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" і "Ювентус" обмінялися голами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua