неділя, 03 березня 2013 11:01

"Мілан" вдома розібрав на запчастини "Лаціо"

Пацціні відзначився дублем у ворота "Лаціо". Фото: afp.com

У 27-му турі італійської серії А. "Мілан" на стадіоні "Сан-Сіро" приймав римський "Лаціо".

Зустріч завершилася великою перемогою господарів з рахунком 3:0. На 17-й хвилині господарі отримали чисельну перевагу, після того як за фол останньої надії був вилучений півзахисник "Лаціо" Кандрева. Перші два голи були забиті незадовго до перерви, у складі господарів відзначилися Пацціні і Боатенг. У другому таймі Пацціні оформив дубль, довівши рахунок до великого.

Після цього матчу "Мілан" і "Лаціо" помінялися місцями в турнірній таблиці: міланці піднялися на третю сходинку, а римляни опустилися на четверту.