понеділок, 25 лютого 2013 08:56

"Інтер" уникнув поразки в матчі з "Міланом"

Скелотто врятував "Інтер" від поразки ФОТО: Reuters

Футболісти "Інтера" зіграли внічию з "Міланом" у міланському дербі в рамках 26-го туру чемпіонату Італії.

Зустріч, що пройшла в неділю на стадіоні "Джузеппе Меацца", завершилась нічиєю з рахунком 1:1. "Россонері" вийшли вперед на 21-й хвилині завдяки точному удару Стефана Ель-Шаараві. "Інтер" відігрався на 71-й хвилині, гол забив новачок команди Есекіель Скелотто.

"Мілан" набрав 45 очок і піднявся на 3-е місце в турнірній таблиці Серії А, "Інтер" з 44 балами ділить з "Лаціо" 4-й рядок.

У наступному турі 2 березня "Мілан" прийме "Лаціо", днем пізніше "Інтер" зіграє на виїзді з "Катанією", повідомляє "Р-Спорт".

Інтер - Мілан 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 21 Ель-Шаараві, 1:1 - 71 Скелотто.

Інтер - Ханданович, Жуан Жезус, Нагатомо (Ківу, 77), Раноккія, Х. Дзанетті, Гуаріні, Альварес (Кузмановіч, 74), Гаргано, Камб'яссо (Скелотто, 69), Паласіо, Кассано.

Мілан - Абб'яті, Де Шільо, Сапата, Мексес, Абате, Ночеріно, Мунтарі (Амброзіні, 90), К. Боатенг (Ньянг, 81), Монтоліво, Ель-Шаараві (Боян, 87), Балотеллі.

Попередження: Мексес (12), Мунтарі (31), Раноккія (34), Жуан Жезус (43), Монтоліво (49), Сапата (89).

Зараз ви читаєте новину «"Інтер" уникнув поразки в матчі з "Міланом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua