субота, 08 січня 2022 22:07

Миколенко дебютував в Англії з перемоги

Миколенко провів суперечливу гру. Фото: "Евертон"

Український захисник Віталій Миколенко дебютував у "Евертоні". Захисник відіграв у кубку Англії проти "Галл Сіті". Матч завершився в додатковий час з рахунком – 3:2 на користь мерсисайдців.

Дебют Віталія вийшов не надто вдалим. Уже на 1-ій хвилині матчу він не дострибнув до м'яча й "Евертон" змушений був відіграватися після удару головою.

Однак невдовзі українець себе опанував й здійснив кілька фірмових рейдів. В одному із них захисник "Галл Сіті" зіграв рукою у своєму карному майданчику, але арбітр порушення не помітив і пенальті не призначив.

У середині першого тайму Миколенко впродовж однієї хвилини виніс м'яч із порожніх воріт та заблокував небезпечний удар з-за меж карного майданчика.

Однак наприкінці першої половини гри Віталій збив суперника на своєму фланзі й побачив перед собою жовту картку.

У другій половині гри українець став припускатися позиційних помилок і дав декіька разів себе обіграти. Однак у решті епізодів зіграв надійно. Принаймні провини Віталія в другому пропущеному м'ячі не було.

Віталій Миколенко перейшов до "Евертона" 1 січня. Сума трансферу склала € 23 млн. Раніше Миколенко скаржився, що ніхто його не називає по імені.

Зараз ви читаєте новину «Миколенко дебютував в Англії з перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua