субота, 28 вересня 2013 20:38

"Металург" відібрав очки у "Шахтаря" в донецькому дербі

Ракицький зрізав м'яч у свої ворота. Фото: shakhtar.com

Донецьке дербі між "Шахтарем" і "Металургом" завершилося з нічийним результатом. Матч закінчився з рахунком 2:2.

"Металург" вів у рахунку по ходу гри, але упустив перевагу в два м'ячі. На 24-й хвилині після прострілу Сергія Болбата м'яч у власні ворота зрізав Ярослав Ракицький, а на початку другого тайму гол на свій рахунок записав Жуніор Мораес.

"Гірники" зусиллями Тейшейри одразу ж відігралися, а на 82-й хвилині Едуардо встановив остаточний підсумок зустрічі.

"Шахтар" набрав 23 очки і вийшов на третє місце в таблиці. "Металург" має 14 очок і посідає восьму сходинку.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Одинадцятий тур

Металург Д (Донецьк) - Шахтар (Донецьк) - 2:2

Голи: Ракицький, 24 (1:0, автогол); Мораес, 51 (2:0); Тейшейра, 54 (2:1); Едуардо, 82 (2:2).

Попередження: Нельсон, 21; Чечер, 42; Мораес, 45 +2; Прийма, 66; Олександре, 71; Даніель, 90 - Коста, 38.

Зараз ви читаєте новину «"Металург" відібрав очки у "Шахтаря" в донецькому дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua