пʼятниця, 23 серпня 2013 21:11

Донецький "Металург" здобув першу перемогу з Ташуєвим

Ташуєв і "Металург" обіграли "Зорю". Фото: metallurg.donetsk.ua

Зустріччю "Металурга" і луганської "Зорі" в Донецьку стартувала програма сьомого туру прем'єр-ліги України. Російський фахівець Сергій Ташуєв, який в середині серпня очолив тренерський штаб донецького клубу, здобув першу перемогу зі своєю командою в українському чемпіонаті, результат гри - 2:0.

Бразильський нападник Даніель вивів господарів вперед вже на п'ятій хвилині, а на старті другого тайму В'ячеслав Чечер подвоїв перевагу "Металурга", головою вразивши ворота луганчан.

Таким чином, донецька команда здобула третю перемогу в сезоні і з десятьма очками змістила "Зорю" з шостого місця турнірної таблиці, в активі луганського колективу дев'ять балів.

Чемпіонат України.

Прем'єр-ліга. Сьомий тур

Металург Д (Донецьк) - Зоря (Луганськ) - 2:0

Голи: Даніель, 5 (1:0); Чечер, 48 (2:0).

Попередження: Лазіч, 44; Нельсон, 90+2 - Любенович, 35; Худзік, 62; Білий, 90 +3.

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" здобув першу перемогу з Ташуєвим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua