неділя, 30 вересня 2012 10:37

"Металіст" уник поразки у матчі з "Чорноморцем"

"Чорноморець" і "Металіст" зіграли внічию - 1:1 ФОТО: chernomorets.odessa.ua

Матчем в Одесі завершилася суботня програма ігор української прем'єр-ліги. Місцевий "Чорноморець" не втримав перемогу над "Металістом", закінчивши протистояння з рахунком 1:1.

Суперники досить активно почали зустріч, а перший тайм залишився за господарями. Незадовго до свистка на перерву "моряки" отримали право на 11-метровий удар після того, як голкіпер "Металіста" Олександр Горяїнов збив Івана Бобко. Пенальті впевнено реалізував Андерсон Сантана.

У другому таймі футболісти "Металіста" стали грати зібраніше, однак моментів для взяття воріт одеситів створили не так багато, а господарі, у свою чергу, впевнено діяли в обороні. Харків'яни все ж зуміли врятувати матч завдяки голу Вілліана Гомеса, який вийшов на заміну під завісу гри.

Перед фінальним свистком за незгоду з рішеннями суддівської бригади отримав вилучення головний тренер "Чорноморця" Роман Григорчук, а слідом поле через повторне попередження залишив Лео Матос.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

10-й тур

Чорноморець (Одеса) - Металіст (Харків) - 1:1

Голи: Сантана, 41 (1:0, пен); Вілліан Гомес, 88 (1:1).

Чорноморець - Безотосний, Фонтанелло, Сантана, Бергер, Лео Матос, Бобко (Діденко, 89), К. Ковальчук, Зубейко, Політило, Джа Джедже (Балашов, 46), Бурдужан (Васін, 90).

Металіст - Горяїнов, Папа, Пшеничних (Ребенок, 79), Торсільєрі, Вільягра, Чако Торрес (Себа Бланко, 46), Едмар, Марлос (Вілліан Гомес, 66), Клейтон, Соса, А. Воробей.

Попередження: Джа Джедже, 36; Ковальчук, 59; Бурдужан, 71; Безотосний, 73; Матос, 90 - Торрес, 39; Горяїнов, 40; Торсільєрі, 43; Едмар, 74; Вільягра, 87.

Вилучення: Матос, 90+6.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" уник поразки у матчі з "Чорноморцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua