четвер, 16 лютого 2012 22:06

"Металіст" знищив "Зальцбург" у першому матчі 1/16 фіналу ЛЄ

Харківський "Металіст" відсвяткував перемогу в Зальцбурзі в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з переконливим рахунком 4:0.

Українська команда вийшла вперед вже на першій хвилині зустрічі стараннями Тайсона, а дубль Хонатана Крістальдо ще до перерви дозволив підопічним Мирона Маркевича досягти на виїзді вкрай комфортної переваги перед повторною грою.

Четвертий гол був забитий вже в компенсований арбітром час Марко Девічем.

Ліга Європи, 1/16 фіналу

Перший матч

Ред Булл Зальцбург (Зальцбург, Австрія) - Металіст (Харків, Україна) - 0:4

Зальцбург: Вальке, Хірлендер, Дуглас, Хінтереггер, Швенто, Мендес (Пасанен, 46), Ціоммер, Сараті (Ліндгрен, 63), Яншер, Леонардо, Соріано

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсільєрі, Папа Гуйє, Фініньо, Едмар, Клейтон Шав'єр, Бланко, Соса, Тайсон (Девіч, 75), Крістальдо (Марлос, 66)

Голи: Тайсон, 1 (0:1); Крістальдо, 37 (0:2); Крістальдо, 41 (0:3); Девіч, 90+1 (0:4).

Попередження: Майєрхофер, 36; Хінтереггер, 69; Хірлендер, 83; Ціоммер, 85; Ліндгрен, 87 - Шав'єр, 22; Фініньо, 27; Крістальдо, 28.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" знищив "Зальцбург" у першому матчі 1/16 фіналу ЛЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua