неділя, 20 листопада 2011 15:15

"Металіст" відправив у ворота "Зорі" п'ять м'ячів

У матчі 17-го туру прем'єр-ліги України харківський "Металіст" не зустрів належного опору з боку "Зорі", обігравши луганський колектив з рахунком 5:1.

Підопічні Мирона Маркевича впоралися з напругою перших хвилин, двічі відзначившись вже до 20-й хвилині, а відразу після перерви Марко Девич практично зняв всі питання про переможця в цій зустрічі, забивши свій другий гол.

Події другого тайму розгорталися не на користь "Зорі", за 10 хвилин до закінчення зустрічі Хосе Соса з 11 метрів провів четвертий гол, а Фініньо поставив фінальну крапку в розгромі луганської команди перед фінальним свистком, повідомляє Чемпионат.com.

Україна. Прем'єр-ліга

17-й тур

"Зоря" (Луганськ) - "Металіст" (Харків) - 1:5 (1:2)

Голи: Девіч, 19 (пен. 0:1), Крістальдо, 21 (0:2), Лазарович, 33 (1:2), Девіч, 47 (1:3), Соса, 80 (пен. 1:4) , Фініньо, 90 1 (1:5)

ЗОРЯ: Шуховцев, Аддо, М. Іг. Білий, Олійник, Каменюка, Мілько, М. Ів. Білий (Силюк, 55), Петряков, Мягков, Батищев, Лазарович (Хомченовський, 84).

МЕТАЛІСТ: Дишленкович, Фініньо, Обрадовіч, Папа, Пшеничних, Вільягра, Соса (Чако Торрес, 82), Едмар (Валяєв, 85), Девіч, Крістальдо (Себа Бланко, 67), Клейтон.

Попередження: Батищев (18), Едмар (31), Вільягра (57).

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" відправив у ворота "Зорі" п'ять м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua