пʼятниця, 24 лютого 2012 00:21

"Металіст" вдруге розгромив "Зальцбург" і вийшов на "Олімпіакос"

"Металіст" виправдав статус найуспішнішої української команди на європейській арені в поточному сезоні, показавши видовищний футбол і в повторній зустрічі з австрійським "Зальцбургом" в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

Рахунок на стадіоні "Металіст" був відкритий за десять хвилин до перерви - автоголом відзначився захисник гостей Мартін Хінтереггер. Підопічні Мирона Маркевича пропустили у відповідь, а результат зустрічі був вирішений на екваторі другого тайму, коли Джонатан Крістальдо і Себастьян Бланко відзначилися забитими голами протягом хвилини.

Новачок "Металіста" Марлос перед фінальним сувоєм довів рахунок у серії з "Зальцбургом" до 8:1 і харківський колектив продовжить боротьбу в 1/8 фіналу турніру. Суперником "Металіста" на цій стадії буде грецький "Олімпіакос", який в гостях мінімально (1:0) обіграв російський "Рубін". З аналогічним рахунком греки здобули перемогу в першому матчі.

Ліга Європи

1/16 фіналу

Матч у відповідь

Металіст (Харків, Україна) - Ред Булл Зальцбург (Зальцбург, Австрія) - 4:1

Голи: Хінтереггер, 28 (1:0, автогол); Янчер, 57 (1:1); Крістальдо, 62 (2:1); Бланко, 63 (3:1); Марлос, 87 (4:1).

Олімпіакос (Пірей, Греція) - Рубін (Казань, Росія) - 1:0

Голи: Джеббур, 13 (1:0).

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" вдруге розгромив "Зальцбург" і вийшов на "Олімпіакос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua