неділя, 15 липня 2012 00:54

"Металіст" стартував у сезоні з перемоги над "Іллічівцем"

Соса забив перший гол "Металіста" у матчі з "Іллічівцем" ФОТО: metalist.ua

Бронзовий призер чемпіонату України харківський "Металіст" розпочав новий сезон з домашньої перемоги над "Іллічівцем".

Гра на стадіоні "Металіст" пройшла з помітною перевагою господарів, підопічні Мирона Маркевича відсвяткували перемогу над гостями з Маріуполя з рахунком 2:0.

Героєм матчу став новоспечений капітан "Металіста" Хосе Ернесто Соса, який відзначився на старті. На фініші протистояння забив Павло Ребенок.

"У першому таймі ми виглядали досить непогано, ми мали моменти для взяття воріт суперників. На жаль, у другому таймі у нас щось не заладилося, і ми могли за це поплатитися", - сказав наставник "Металіста" Мирон Маркевич після закінчення матчу в ефірі телеканалу "2+2".

Україна. Прем'єр-ліга

Перший тур

Металіст (Харків) - Іллічівець (Маріуполь) - 2:0

Голи: Соса, 18 (1:0); Ребенок, 90 +5 (2:0).

Металіст: Горяїнов, Пшеничних, Барвінко, Торсільєрі, Вільягра, Чако Торрес, Клейтон, Марлос (Себа Бланко, 77), Соса, Лисенко (Ребенок, 68), Тайсон (Крістальдо, 88).

Іллічівець: Худжамов, Чижов, Іщенко, С. Шевчук, Бутко, Окріашвілі, Кожанов, Таргамадзе (Федотов, 46), Віценець, Ємельянов (К.Кравченко, 67), Ярошенко (О. Мандзюк, 86).

Попередження: Тайсон, 88; Вільягра, 90 +3 - Віценець, 19; Чижов, 87; Іщенко, 90+2.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" стартував у сезоні з перемоги над "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua