пʼятниця, 20 січня 2012 20:57

"Металіст" розгромив московський "Спартак"

Харків'яни провели свій третій матч за час навчально-тренувального збору в ОАЕ. Спочатку були обіграні "Насаф" і "Локомотив" з Ташкента із загальним рахунком 6:0, а сьогодні "жовто-сині" на славу покомизитися над московським "Спартаком" - 4:1.

Вже на 10-й хвилині рахунок відкрив Девіч: Тайсон прострілив уздовж штрафного, а Марко в боротьбі із захисником переправив м'яч у ворота. Подвоїли рахунок підопічні Маркевича ближче до перерви. Це Клейтон Хав'єр з радіусу штрафнjuj обвів "стінку", і м'яч влетів прямо під поперечину.

Зусиллями Володимира Обухова росіяни один гол відіграли, проте подальший хід гри був під контролем "Металіста". По голу на свій рахунок записали Сергій Валяєв і Джонатан Крістальдо.

Додамо, що 23-го січня на українців чекає зустріч з ще одним представником російської Прем'єр-ліги, московським "Динамо".

"Металіст" - "Спартак" - 4:1

Голи: Девич, 10, Хав'єр, 40, Валяєв, 66, Крістальдо, 77 - Обухів, 58.

Стартовий склад "Металіста": Горяїнов - Вільягра, Папа Гуйє, Торсігльєрі, Фініньо, Соса, Хав'єр, Едмар, Торрес, Девіч, Тайсон

Склад "Металіста" на другий тайм: Дишленкович - Бордіян, Березовчук, Обрадовіч, Романчук, Бланко, Валяєв, Шелаєв, Марлос, Крістальдо, Воробей

Стартовий склад "Спартака": Дикань - Паршивлюк, Сухі, Рохо, Макєєв, Арі, Зотов, Д. Комбаров, Макгіді, Ананідзе, Веллітон.

Склад "Спартака" на другий тайм: Ребров - К. Комбаров, Родрігес, Рохо, Кудряшов, Рафаел Каріока, де Зеув, Обухов, Козлов, Дзюба, Еменіке

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" розгромив московський "Спартак"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua