четвер, 19 жовтня 2017 12:10

Мессі забив 100-й гол в єврокубках: результати матчів Ліги чемпіонів

Ліонель Мессі забив м'яч у матчі з "Олімпіакосом"

В Європі відбулися вісім ігор 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. У центральному поєдинку англійський "Челсі" (Лондон) та італійська "Рома" (Рим) забили 6 голів в нічийному матчі-трилері.

Матч завершився з рахунком 3:3. Рахунок відкрив Давід Луїс, а потім Еден Азар збільшив перевагу лондонців - 2:0. Але ще до перерви Коларов скоротив перевагу "Челсі" до мінімуму. У другому таймі дубль Джеко вивів римлян уперед. Другий гол Азара приніс "Челсі" підсумкову нічию - 3:3.

Нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі забив гол в матчі з "Олімпіакосом" (3:1), який став для нього ювілейним, 100-м в єврокубках. На 61-й хвилині Мессі реалізував штрафний, зробивши рахунок у матчі 2:0.

Для аргентинського футболіста цей м'яч став 100-м в єврокубках. На даний момент на його рахунку 97 голів у Лізі чемпіонів і ще три - в Суперкубку УЄФА. Випереджає Мессі лише форвард "Реала" Кріштіану Роналду, у якого 113 м'ячів, з них 110 - в Лізі чемпіонів.

"Ювентус" - "Спортинг" - 2:1

Матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів відбудуться 31 жовтня і 1 листопада.

Зараз ви читаєте новину «Мессі забив 100-й гол в єврокубках: результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua