понеділок, 07 листопада 2011 12:24

Мессі врятував "Барселону" від поразки: результати 12-го туру Примери

Відбулися матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Кріштіану Роналду оформив четвертий хет-трик за сезон, а його "Реал" розніс у пух і прах "Осасуну" (7:1), яка догравала матч удесятьох, і закріпився на першій сходинці турнірної таблиці чемпіонату Іспанії. У вечірньому матчі "Барселона" не змогла обіграти "Атлетик" - 2:2.

Баски двічі виходили вперед після результативного удару Андера Еррери (20-а хвилина) і автоголу Жерара Піке (80), однак Сеск Фабрегас (24) і Ліонель Мессі, який відзначився в доданий час, врятували каталонців від поразки.

У заключному поєдинку неділі "Хетафе" з рахунком 3:2 переграв удома мадридський "Атлетико", хоча вже на 29-й хвилині залишився вдесятьох через вилучення Альберто Лопо. Переможний м'яч з пенальті за сім хвилин до кінця основного часу провів півзахисник Дієго Кастро, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

12-й тур

Реал Мадрид - Осасуна - 7:1 (3:1, 4:0)

Голи: 1:0 - Роналду (23), 1:1 - Бальде (31), 2:1 - Пепе (34), 3:1 - Ігуаїн (40), 4:1 - Роналду (55, пенальті), 5 : 1 - Роналду (58), 6:1 - Бензема (63), 7:1 - Бензема (81).

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Коентрау, Алонсо, Хедіра (Шахін, 67), Озіл (Кальєхон, 67), Ді Марія (Бензема, 49), Ігуаїн, Роналду.

Вилучення: Сатрустегі, 54 (Осасуна).

Сарагоса - Спортинг Х - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - А. Ботіа (28, автогол), 1:1 - Барраль (31), 1:2 - Барраль (44), 2:2 - Поштіга (90).

Гранада - Расинг - 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Науельпан, 88 (Расинг).

Еспаньол - Вільяреал - 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Форлін, 75 (Еспаньол).

Райо Вальєкано - Реал Сосьєдад - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Піті (12, пенальті), 2:0 - Мічу (49), 3:0 - Мічу (62), 4:0 - Трашоррас (72).

Вилучення: І. Мартінес, 12 (Реал Сосьєдад).

Атлетик - Барселона - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Андер (20), 1:1 - Фабрегас (24), 2:1 - Піке (80, автогол), 2:2 - Мессі (90).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке (Алькантара, 81), Абідаль, Адріано (Вілья, 72), Хаві (Санчес, 61), Маскерано, Іньєста, Бускетс, Фабрегас, Мессі.

Вилучення: Амореб'єта, 90 (Атлетик).

Хетафе - Атлетико - 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Фалькао (30, пенальті), 1:1 - Баррада (40), 2:1 - Мічел (49), 2:2 - А. Домінгес (80), 3:2 - Д. Кастро ( 83, пенальті).

Вилучення: Лопо, 29 (Хетафе).

Мальорка - Севілья - 0:0 (0:0, 0:0)

Бетіс - Малага - 0:0 (0:0, 0:0)

Леванте - Валенсія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Х. Вента (31, автогол), 0:2 - Тіно Коста (50).

Зараз ви читаєте новину «Мессі врятував "Барселону" від поразки: результати 12-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua