пʼятниця, 28 жовтня 2011 13:57

"Барселона" і "Реал" не змогли випередити "Леванте": результати 10-го туру примери

У матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії лідер Прімери "Леванте" здобув вольову перемогу над "Реал Сосьєдадом" - 3:2.

Вже на 4-й хвилині Естрада вивів гостей вперед. Рівас Альваро на 54-й зрівняв рахунок, а на 61-й Вальдо вивів господарів у лідери.

Мартінес Берріді на 86-й хвилині подарував "Реал Сосьєдад" надію на нічию, проте "Леванте" в нервовій кінцівці, в якій Гарсія отримав червону картку, вирвав перемогу. Три очки своїй команді приніс Рубен.

Завдяки цій перемозі "Леванте" зберіг за собою першу сходинку за підсумками туру.

"Реал" на своєму полі обіграв "Вільяреал" - 3:0. Футболісти "Реала" забезпечили собі перемогу в перші півгодини гри. З передач Анхеля ді Марії на п'ятій хвилині забив Карім Бензема, а на 11-й - Кака. Пізніше відзначився вже сам ді Марія, повідомляють Подробности.

Чемпіонат Іспанії

10-й тур

Райо Вальєкано - Малага - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ботельо (7), 2:0 - Тамудо (70).

Вилучення: Елізеу, 36 (Малага).

Леванте - Реал Сосьєдад - 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - Естрада (4), 1:1 - Нано (56), 2:1 - Вальдо (61), 2:2 - І. Мартінес (86), 3:2 - Рубен Суарес (90).

Леванте: Муну, Х. Вента, Бальєстерос, Нано, Хуанфран Гарсія (Дель Орно, 73), Іборра, Баркеро (Рубен Суарес, 84), Вальдо, Фарінос (Х. Торрес, 67), Хуанлу, Коне.

Вилучення: Хуанфран Гарсія, 74 (Леванте).

Хетафе - Осасуна - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Бальде (7), 1:1 - Гуїса (62), 1:2 - Бальде (66), 2:2 - Гуїса (77).

Сарагоса - Валенсія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Альба (82).

Реал Мадрид - Вільяреал - 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Бензема (6), 2:0 - Кака (11), 3:0 - Ді Марія (30).

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело, Кака, Алонсо (Коентрау, 80), Хедіра, Ді Марія (Озіл, 70), Бензема (Ігуаїн, 75), Роналду.