неділя, 22 вересня 2019 06:49

Мертва тиша в Антверпені. Україна здолала фаворита й уперше вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи

Увесь зал вболівав проти збірної України. Наших підтримувала лише одна вболівальниця.

Чоловіча збірна України обіграла Бельгію в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з волейболу, який проходить з 12 по 29 вересня у Франції, Словенії, Бельгії та Голландії.

Матч пройшов в бельгійському Антверпені.

Чемпіонат Європи, чоловіки

1/8 фіналу

21 вересня

Україна - Бельгія - 3:2 (25:22, 21:25, 14:25, 25:18, 15:10)

Українці виграли перший сет й вели в другому 18:10. Але потім стався перелом. Бельгійці виграли 9 очок поспіль й вийшли вперед, довівши сет до перемоги. Найбільш провальним для України виявився третій сет. Ми відразу почали програвати й здали його, фактично, без боротьби.

В четвертому сеті нарешті розігрався Ян Єрещенко. Україна знайшла свою гру й виграла сет.

У п'ятому, вирішальному відтинку гри спочатку перед вів суперник. Україна зрівняла рахунок – 7:7 й виграла восьме очко. В перерві команди помінялися місцями й Україна більше не відпускала Бельгію. У господарів майданчика пішли невимушені помилки, а наші хлопці дотиснули суперника – 15:10.

Україна святкувала майже в мертвій тиші залу Антверпена.

В 1/4 фіналу Україна зіграє з Сербією. Матч відбудеться 24 вересня.

Збірна України вперше вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. У своїй історії Україна двічі виходила в плей-офф Євро - 1993 і 1997 роках, але з третього місця групового етапу і розігрувала 5-8 позиції, не претендуючи на золото.

Зараз ви читаєте новину «Мертва тиша в Антверпені. Україна здолала фаворита й уперше вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua