четвер, 30 січня 2014 13:37

Мата дебютував за "МЮ", "МанСіті" вийшов на перше місце: результати 23-го туру

"Ліверпуль" на дощовому "Енфілді" не залишив каменя на камені від оборони "Евертона", Хуан Мата дебютував у "Манчестер Юнайтед", а "Арсенал " втратив очки в Саутгемптоні.

Мата в дебютному матчі за "Манчестер Юнайтед" виглядав досить жваво, проте результат в поєдинку з "Кардіфф Сіті" Оле-Гуннара Сульшера зробили перевірені бійці. Іспанець взяв участь у гольовий комбінації на шостій хвилині, коли Антоніо Валенсія влучив у поперечину, а на добиванні першим виявився Робін ван Персі, який повернувся у стрій після травми. Другий м'яч ефектним дальнім ударом провів Ешлі Янг.

"Арсенал" тим часом поділив очки з "Саутгемтоном" - 2:2. Рахунок відкрили господарі, проте голи Олів'є Жиру і Санті Касорла на початку другого тайму ненадовго вивели "канонірів" вперед. Останнє слово, правда, залишилося за Адамом Лалланою. Гості повинні бути навіть задоволені заробленим очком, адже з 80-ї хвилини вони грали вдесятьох - червону картку отримав Матьє Фламіні.

В інших матчах вівторка Джонджо Шелві і Чіко принесли "Суонсі" перемогу над "Фулхемом" (2:0), " Крістал Пелес" з мінімальним рахунком здолав "Халл", а "Норвіч" і "Ньюкасл", які закінчували в неповних складах, зіграли по нулях.

"Манчестер Сіті" з рахунком 5:1 розгромив на виїзді "Тоттенхем" і на одне очко випередив "Арсенал", піднявшись на перше місце.

На три очки позаду "Сіті" і у двох очках від "Арсеналу" розташувався "Челсі", який вдома зіграв по нулях з "Вест Хемом". Самі "молотобойці" залишилися у зоні вильоту, а от "Сандерленд" завдяки мінімальній перемозі над "Сток Сіті" її залишив. Нарешті, "Астон Вілла", пропустивши у перші дев'ять хвилин два м'ячі від "Вест Брому", зуміла відігратися і вирвати перемогу - 4:3, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

23-й тур

Тоттенхем - Манчестер Сіті 1:5 (0:1, 1:4)

Голи: 0:1 - 15 Агуеро, 0:2 - 51, пенальті Яя Туре, 0:3 - 53 Джеко, 1:3 - 59 Капу, 1:4 - 78 Йоветич, 1:5 - 89 Компані.

Тоттенхем - Льоріс, Вокер, М. Доусон, Кірікеш, Роуз, Бенталеб, Дембеле (Капу, 46), Леннон, Еріксен (Холтбі, 83), Сігурдссон (Нотон, 55), Адебайор.

Манчестер Сіті - Джо Харт, Сабалета, Компані, Демічеліс, Кліші, Яя Туре (Настасіч, 64), Фернандіньо, Навас, Сілва (Коларов, 80), Агуеро (Йоветич, 45), Джеко.

Вилучення: Роуз (50).

Сандерленд - Сток Сіті 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 17 Джонсон.

Вилучення: Нзонзі (53).

Челсі - Вест Хем 0:0 (0:0, 0:0)

Челсі - Чех, Іванович, Террі, Кейхілл, Аспілікуета (Лемпард, 63), Обі Мікел (Матіч, 63), Рамірес, Вілліан, Оскар (Д.Ба, 80), Е. Азар, Ето'О.

Астон Вілла - Вест Бромвіч 4:3 (3:3, 1:0)

Голи: 0:1 - 4 Брант, 0:2 - 9, автогол Делф, 1:2 - 12 Вайманом, 2:2 - 25 Бакуна, 3:2 - 37 Делф, 3:3 - 43 Мулумбу, 4:3 - 64, пенальті Бентеке.

Манчестер Юнайтед - Кардіфф 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 6 ван Персі, 2:0 - 59 Ешлі Янг.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Рафаел, Смоллінг, Дж. Еванс, Евра, Джонс, Гіггз (Клеверлі, 71), Валенсія, Мата (Янузай, 84) , Ешлі Янг, ван Персі (Руні, 63).

Норвіч - Ньюкасл 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Ремі, 82 (Ньюкасл), Джонсон, 82 (Норвіч).

Саутгемптон - Арсенал 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 21 Фонте, 1:1 - 48 Жиру, 1:2 - 52 Касорла, 2:2 - 54 Лаллана.

Арсенал - Шченсни, Санья, Мертезакер, Кошельни, Монреаль, Фламіні, Артета, Гнабрі (Окслейд-Чемберлен, 70), Озіл, Касорла (Гіббс, 86), Жиру (Подольскі, 90).

Ліверпуль - Евертон 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 Джеррард, 2:0 - 33 Старрідж, 3:0 - 35 Старрідж, 4:0 - 50 Суарес.

Ліверпуль - Міньоле, Фланаган (Келлі, 73), Шкртел, Туре, А. Сіссоко, Джеррард, Хендерсон, Стерлінг, Коутіньо (Луїс Альберто, 79), Суарес, Старрідж (Мозес, 71).

Зараз ви читаєте новину «Мата дебютував за "МЮ", "МанСіті" вийшов на перше місце: результати 23-го туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua