Ексклюзиви
середа, 17 березня 2010 11:30

Маркевичу набридло відповідати на дзвінки журналістів

Маркевичу набридло відповідати на дзвінки журналістів

Український півзахисник московського "Локомотива" Олександр Алієв з подивом сприйняв інформацію про те, що він оформляє російське громадянство з метою не потрапляти в чемпіонаті Росії під ліміт на легіонерів.

Нагадаємо, про те, що футболіст незабаром отримає російський паспорт неодноразово заявляв головний тренер "Локомотива" Юрій Сьомін.

"Вперше про це чую", - тільки й сказав з цього приводу Алієв у коментарі виданню "СЭ в Украине".

Тим часом, за інформацією "ГПУ", учора, 16 березня, тренерський штаб збірної провів спільну нараду. За її підсумками було вирішено на деякий час утриматися від спілкування з журналістами.

"Найближчим часом у команди з"явиться прес-аташе, і всі питання узгоджуватимуться через нього," - каже "gazeta.ua" тренер збірної Олександр Хацкевич.

У блозі на turnir.com.ua Мирон Маркевич також попросив пресу не турбувати його.

"Усе, що можна, я уже сказав," - пише Мирон Богданович.

Як підтвердження - на наш дзвінок тренер не відповів.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Маркевичу набридло відповідати на дзвінки журналістів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2013 18:53:26Brbr Spizzukovich24.74.45.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да нах тебе витёк учить урок! Вот скоро будешь в привычной обстановке в КАМЕРЕ и время будеть отучить все уроки!-)))))))))))))))))))))

20.12.2013 16:08:47lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в Японии после ВОЙНЫ -все ОФИЦЕРЫ пришли на ПЛОЩАТЬ,перед дворцом- к ИМПЕРАТОРУ и сделали-СИПОКУ,со словами,что-ПОВЕЛИ за собою-ЛЮДЕЙ и НЕ СМОГЛИ-ПОБЕДИТЬ... ВОТ ЭТО-ЧЕСТЬ и я-ПОНИМАЮ...Почему ДЕПУТАТЫ-не стали ЖИВЫМ ЩИТОМ-взявшись за руки-ЕСЛИ они-ТАК с НАРОДОМ… а то ОНО как-то НАПОМИНИАЕТ-крассных КОММИСАРИКОВ,которые КРИЧАЛИ-в АТАКУ,люди шли НА ПУЛЕМЁТ а ОНИ ПРЯТАЛИСЬ В ОКОПЕ А ПОТОМ-ЖРАЛИ АМЕРИКАНСКИЕ КОНСЕРВЫ И ГОРЛОПАНИЛИ-НА МИТИНГАХ…

20.12.2013 17:16:47chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

це всев часи СеРиСеРні так само в такій же тональності по всіх каналах ТВ та на радіо говорили комуно-фашисти з пленумів, зїздів .....
тепер хто, та ті ж самі нкаведисти пуцькінці, слуги золотого унітаза ....

20.12.2013 16:05:31lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лично(banderivec 20.12.2013 15:32)-я,ПОДДЕРЖИВАЮ тот-БЕРКУТ,который ПОСТУЧАЛ-по ДЕРЕВЯННЫМ ГОЛОВАМ студентов в НАЧАЛЕ ДЕКАБРЯ,как МОЖНО-становиться ГОРОЙ за АССОЦИАЦИЮ,предварительно ЁЁ-НЕ ПРОЧИТАВ? А потом ВОТ такие,КОТОРЫЕ ничего-НЕ ЧИТАЮТ,становятся-СПЕЦИАЛИСТАМИ и ЗАНИМАЮТ-ДОЛЖНОСТЯ а МЫ-ЖАЛУЕМСЯ,что Украина-в ЖОПЕ…Такие,как раз и ДОСТОЙНЫ,только ТОГО,ЧТОБ-итальянцам,ляхам и немцам-ЗАДНИЦЫ МЫТЬ…
Стоят-столы ДУБОВЫЕ,сидят ДУБЫ-здоровые
На лицах-БЕЗ ПОНЯТИЯ,у них идут-ЗАНЯТИЯ…

20.12.2013 17:19:04chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Навіть , що ці хлопці з "беркуту" - теж чиїсь діти. просто виконують наказ ОПРАВДАННЯ НЕ МАЮТЬ !!І
НЕ МОЖУТЬ МАТИ.!!!
Іншого - не дано, вони такі самі злочинці, як і ті хто давав злочинний наказ !!!

20.12.2013 17:18:36chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"беркуту" на Банковій дали змогу поспостерігати, як курсантів - козлів відпущення,без будь яких засобів захисту підставили - для втіхи "тітушок" побиття арматурою, ланцюгами, бруківкою та ще й погрузчиком поїздити, потім ХТО запустив "беркут" як каральну - інквізиторську машину влади проти мирних мітингувальників Євромайдану, бо "тітушки" в цей час отримали на 10 сек. раніше команду на відступ про що свідчать відео цих кровавих подій.- звірства та побиття лежачих мирних мітингувальників, які не здійснюють супротиву та не несли будь яких загроз !

20.12.2013 17:18:03chuprynka77.123.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ліквідувати "беркут" це те саме що ліквідувати злочинність в нашій країні :
ДЕ МИ ЗАВЖДИ БАЧИЛИ "БЕРКУТ"
- при забезпеченні рейдерських атак, особливо ярко це відбувалося в харкові на ютубі коли гепа керував ними;- на виборах коли робилися незаконні виїмки документів;- 8-9-10 кільце охорони бандюковичів;- 30.11.13 побиття дітей та журналістів на Майдані Незалежності;- на банковій побиття невинних людей, котрі прийшли на мирне зібрання, перед тим злочинно "беркут" не реагував коли дітей в формі підставили без засобів охорони, вбивали ті ж в спарці з "беркутом" "тітушки";і таких прикладів хоч відбавляй..................

20.12.2013 16:04:55lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

поставить-ПУНКТ-МЕТАЛЛОПРИЁМА, с ЦЕНОЙ-10 грн/кг и БОМЖИ,сами ПРИНЕСУТ-СДАВАТЬ,те-БАРРИКАДЫ...
Битва брюссельских пожарников с брюссельским "Беркутом" и штурмом бельгийского правительства от 14декабря: http://clck.ru/8xGB5
Почему туда не едет Маккейн и Эштон и там –не ставят палатки депутаты Польского Сейма или они все у нас-ЗА ДЕНЬГИ ПОЛЬСКИХ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ?
Даже в Белоруссии-МАЗ-без модернизаций-РАБОТАЕТ в 3 СМЕНЫ и люди там ПОЛУЧАЮТ-МИНИМУМ 400-500 евро

20.12.2013 17:20:25chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

МАЙДАН ЦЕ ДУША НАРОДУ, МИ УКРАЇНЦІ СИЛА !!!
тож ні "беркутом, а тим більше вшивими продажними "тітушками" нас не подолати, навівши порядок в столиці ми наведем порядок з цими відморозками, які підло розбивають лобові шиби в автобусах, які проколюють шини та підло нападають на громадян, які палять майно цк все робота "тітушок", яким дала волю влада прикриваючи їх "беркутом"
ГАНЬБА КОРУМПОВАНІЙ БАНДИТСЬКІЙ "ВЛАДІ"!!!

20.12.2013 15:32:24banderivec77.123.26.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тобто,зек не карає,а заохочує насильство,репресії,та побиття мирних демонстрантів?

20.12.2013 17:24:24chuprynka77.123.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

так він же команду давав, якщо він посадить трьох потянеться, захарченко,головаРНБУ,азіров.... а за ними всіма і золотий унітаз !!!

20.12.2013 15:17:31SUIDAE82.207.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

НИКОЛЫ ПАМАРАНЧЭВА СВЫНЮКА НЭ БУДЭ ЛИСОВЫМ БЭНДЭРИВСЬКЫМ КАБАНОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути