понеділок, 28 травня 2012 09:04

Марк Уеббер виграв Гран-прі Монако

27 травня в Монте-Карло на шостому етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Монако відбулася гонка.

Першу перемогу в сезоні і восьму в кар'єрі здобув австралійський гонщик "Ред Булл" Марк Уеббер, який стартував з поула. Для австралійця це другий успіх в легендарній гонці (перший - у 2010 році). Другим фінішував німецький гонщик "Мерседеса" Ніко Росберг, третім - іспанець Фернандо Алонсо з "Феррарі".

Після шести етапів Алонсо очолив особистий залік чемпіонату, маючи в активі 76 очок і випереджаючи на три очки Себастьяна Феттеля і Марка Уеббера.

Кубок Конструкторів як і раніше очолює "Ред Булл" - 146 очок, випереджаючи "Макларен" на 38 очок.

Ромен Грожан (Lotus) - аварія

Зараз ви читаєте новину «Марк Уеббер виграв Гран-прі Монако». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua