четвер, 22 березня 2012 12:58

"МанСіті" здобув 15-ту поспіль домашню перемогу: результати 29 туру АПЛ

В англійській прем'єр-лізі 17-21 березня відбулися матчі 29 туру.

Гол Саміра Насрі, забитий на 85-й хвилині дозволив "Манчестер Сіті" взяти гору над "Челсі" і знову скоротити відставання від лідируючого в прем'єр-лізі "Манчестер Юнайтед" до одного очка.

Таким чином, команда Роберто Манчіні виграла п'ятнадцяту поспіль гру в чемпіонаті на своєму полі, хоча почалося все для "Сіті" не дуже-то й радісно. Рахунок в наполегливому поєдинку в середині другого тайму відкрив захисник "Челсі" Гері Кехілл, який послав м'яч у ворота господарів завдяки рикошету від Яя Туре.

У складі "городян" вперше за півроку зіграв Карлос Тевес, але замість нього відзначився інший форвард збірної Аргентини - Серхіо Агуеро. На 78-й хвилині він реалізував пенальті, зробивши рахунок 1:1. У час, що залишився манкуніанці спромоглися і на переможний гол, який з пасу Тевеса забив Насрі.

У паралельній зустрічі "Арсенал" поклав на лопатки "Евертон" на його ж арені "Гудісон Парк". На восьмій хвилині Томас Вермален вдало зіграв у нападі, після чого команди вже не забивали. За рахунок цього "каноніри" потіснили з третього місця "Тоттенхем".

"Шпори", які впали в кризу, поділили очки зі "Сток Сіті" (1:1), пішовши від поразки лише на останніх хвилинах. Від "Челсі", щойде п'ятим, команду Гаррі Реднаппа відділяють п'ять очок. Куди краще настрій зараз в розташуванні "Квінс Парк Рейнджерс", який відіграв два м'ячі в матчі з "Ліверпулем" і в компенсований час вирвав перемогу з рахунком 3:2, що дозволило лондонцям залишити зону вильоту.

Матч "Астон Вілла" - "Болтон" перенесено на 27 березня

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Тоттенхем - Сток Сіті - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Джером (75), 1:1 - ван дер Варт (90).

Манчестер Сіті - Челсі - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Кейхілл (60), 1:1 - Агуеро (78, пенальті), 2:1 - Насрі (86).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Сабалета, Туре, Річардс, Кліши, Яя Туре, Н. де Йонг (Тевес, 66), Сільва (Джеко, 76), Насрі, Агуеро, Балотеллі (Беррі, 46).

ЧЕЛСІ: Чех, Іванович (Босінгва, 21), Давид Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Мейрелеш (Ессьєн, 59), Лемпард, Обі Мікель, Рамірес, Мата, Торрес (Дрогба, 73).

Куїнз Парк Рейнджерс - Ліверпуль - 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - Коатес (54), 0:2 - Кюйт (72), 1:2 - Деррі (77), 2:2 - Сіссе (86), 3:2 - Бужак (90).

Евертон - Арсенал - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Вермален (8).

Віган - Вест Бромвіч - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Макартур (54), 1:1 - Шарнер (65).

Фулхем - Суонсі - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Сігурдссон (36), 0:2 - Сігурдссон (66), 0:3 - Аллен (78).

Вулверхемптон - Манчестер Юнайтед - 0:5 (0:3, 0:2)

Голи: 0:1 - Дж. Еванс (21), 0:2 - Валенсія (43), 0:3 - Уелбек (45), 0:4 - Х. Ернандес (56), 0:5 - Х. Ернандес ( 61).

МЮ: Де Хеа, Рафаел, Дж. Еванс (Смоллінг, 75), Ріо Фердинанд, Евра (Фабіо, 63), Скоулз, Керрік (Погба, 57), Валенсія, Уелбек, Х. Ернандес, Руні.

Ньюкасл - Норвіч - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Сіссе (11).

Блекберн - Сандерленд - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Хойлетт (59), 2:0 - Айєгбені (86).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" здобув 15-ту поспіль домашню перемогу: результати 29 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua