понеділок, 27 лютого 2012 15:23

"Арсенал" виграв дербі північного Лондона, Гіггз зіграв 900-й матч за "МЮ" - результати 26 туру АПЛ

В англійській Прем'єр-лізі відбулися матчі 26 туру.

Уїк-енд виразно вдався. Завершився він драматичною перемогою "Ліверпуля" над "Кардіфф Сіті" по пенальті у фіналі Кубка ліги. Червоним довелося відіграватися в основний час, а валлійці поступалися в рахунку ще за дві хвилини до кінця овертайму.

За пару годин до цього Райан Гіггз відзначився переможним голом у ворота "Норвіча" у своєму 900-му матчі за "Манчестер Юнайтед". "Червоні дияволи" як і раніше на два очки відстають від "Манчестер Сіті", який в суботу забив три м'ячі у ворота "Блекберна".

"Райан заслужив цей гол своєю відданістю клубу, - заявив після фінального свистка тренер" МЮ "сер Алекс Фергюсон. - Це неймовірна людина, за плечима якої неймовірна кар'єра".

Тим часом "Арсенал", почавши дербі північного Лондона з двох пропущених м'ячів, забив "Тоттенхему" п'ять і відсвяткував перемогу з рахунком 5:2.

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Арсенал - Тоттенхем - 5:2 (2:2, 3:0)

Голи: 0:1 - Саа (4), 0:2 - Адебайор (34, пенальті), 1:2 - Санья (40), 2:2 - ван Персі (43), 3:2 - Росіцкі (51), 4:2 - Уолкотт (65), 5:2 - Уолкотт (68).

Норвіч - Манчестер Юнайтед - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Скоулз (7), 1:1 - Холт (84), 1:2 - Гіггз (90).

МЮ: Де Хеа, Дж. Еванс, Ріо Фердинанд, Джонс, Евра, Скоулз, Керрік, Гіггз (Смоллінг, 90), Нані, Уелбек, Х. Ернандес (Ешлі Янг, 63).

Сток Сіті - Суонсі - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Апсон (24), 2:0 - Крауч (39).

Челсі - Болтон - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Давид Луіз (48), 2:0 - Дрогба (61), 3:0 - Лемпард (79).

ЧЕЛСІ: Чех, Івановіч, Давид Луїз, Кейхілл, Е. Коул, Рамірес (Обі Мікел, 88), Ессьєн, Лемпард, Мата, Старрідж (Калу, 80), Дрогба (Торрес, 76).

Ньюкасл - Вулверхемптон - 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Сіссе (6), 2:0 - Гутьєррес (18), 2:1 - Джарвіс (50), 2:2 - Дойл (66).

Куїнз Парк Рейнджерс - Фулхем - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Погребняк (7).

Вест Бромвіч - Сандерленд - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Одемвінгі (3), 2:0 - Моррісон (41), 3:0 - Одемвінгі (49), 4:0 - Ендрюс (90).

Віган - Астон Вілла - 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Сіті - Блекберн - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Балотеллі (30), 2:0 - Агуеро (52), 3:0 - Джеко (81).

За матеріалам УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" виграв дербі північного Лондона, Гіггз зіграв 900-й матч за "МЮ" - результати 26 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua