четвер, 25 травня 2017 00:09

"Манчестер Юнайтед" виграв Лігу Європи
18

«Манчестер Юнайтед» обіграв амстердамський «Аякс» у фіналі Ліги Європи - 2:0

Англійський "Манчестер Юнайтед" вперше в історії виграв Лігу Європи. Команда Жозе Моуріньйо перемогла амстердамський "Аякс" у фіналі турніру. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

На 18-й хв. Поль Погба на підступах до штрафного майданчика сильно пробив лівою ногою. М'яч рикошетом від Санчеса влетів у сітку воріт голкіпера "Аякса" Онана.

Колишній гравець донецьких "Шахтаря" та "Металурга" Генріх Мхітарян подвоїв перевагу "червоних дияволів" на старті другого тайму. Півзахисник забив через себе під поперечину після подачі кутового. Це шостий м'яч вірменина в цій єврокубковій кампанії.

До кінця матчу рахунок не змінився. Окрім трофею "Манчестер Юнайтед" здобув право зіграти у груповому етапі Ліги чемпіонів наступного сезону.

Матч "Аякс" - МЮ пройшов на стадіоні "Френдс Арена" у шведському Стокгольмі.

Ліга Європи

Фінал

"Аякс" Нідерланди - "Манчестер Юнайтед" Англія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 18 Погба, 0:2 - 48 Мхітарян.

"Аякс" - Онана, Велтман, Санчес, де Лігт, Рідевалд (де Йонг, 82), Классен, Шене (ван де Бек, 70), Зієш, Траоре, Дольберг (Нерес, 62), Юнес.

"Манчестер Юнайтед" - Ромеро, Валенсія, Смоллінг, Блінд, Дарміан, Еррера, Погба, Мата (Руні, 90), Феллайні, Мхітарян (Лінгард, 74), Решфорд (Марсіяль, 84).

Попередження: Мхітарян (31), Феллайні (52), Велтман (58), Юнес (64), Мата (78), Рідевалд (78).

"Юнайтед" завоював третій трофей під керівництвом тренера Жозе Моуріньйо. Португалець очолив команду влітку минулого року. З Моуріньйо МЮ виграв Суперкубок Англії, Кубок англійської ліги і Лігу Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" виграв Лігу Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua