середа, 27 квітня 2011 08:50

"Манчестер Юнайтед" переміг "Шальке" і наблизився до фіналу Ліги чемпіонів

Німецький футбольний клуб "Шальке" програв на своєму полі англійському "Манчестер Юнайтед" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "МЮ", причому обидва голи гості забили в другому таймі. На 67-й хвилині відзначився Райан Гіггз, а на 69-й хвилині м'яч забив Вейн Руні.

"Манчестер" по ходу матчу володів перевагою: гості завдали по воротах суперників 18 ударів (10 — у площину), в той час як "Шальке" пробив по воротах "МЮ" лише дев'ять разів (п'ять — у площину). М'ячем англійський клуб володів 65 відсотків ігрового часу.

У середині другого тайму "Манчестер" забив два схожих голи: спочатку помилку захисників "Шальке" використовував Гіггз, пас якому віддав Руні, а потім сам Руні відзначився з передачі Хав'єра Ернандеса.

Матч-відповідь "Шальке" з "Манчестером" відбудеться 4 травня в Англії. В іншому півфіналі Ліги чемпіонів грають мадридський "Реал" і "Барселона". Ці команди проведуть перший матч 27 квітня в Мадриді.

1 / 2 фіналу

Перші матчі

Шальке 04 Німеччина - Манчестер Юнайтед Англія — 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Гіггз (67), 0:2 - Руні (69).

ШАЛЬКЕ 04: Нойер, Матіп, Пападопулос, Метцельдер, Утіда, Хурадо (Дракслер, 83), Баумйоханн (Клюге, 53), Сарпі (Ескудеро, 72), Фарфан, Еду Гонсалвеш, Рауль.

МЮ: ван дер Сар, Евра, Відіч, Ріо Фердинанд, Фабіо, Керрік, Гіггз, Пак Чжи Сун (Скоулз, 73), Валенсія, Х. Ернандес (Андерсон, 73), Руні (Нані, 83).

Попередження: Метцельдер (34), Фабіо (58), Сарпі (71).

Реал Іспанія - Барселона Іспанія

27 квітня. "Сантьяго Бернабеу", 21.45

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" переміг "Шальке" і наблизився до фіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua