середа, 13 лютого 2019 00:49

"Манчестер Юнайтед" несподівано програв "ПСЖ", "Рома" перемогла "Порту" - відео

Мбаппе забив гол у ворота "Манчестер Юнайтед"

В першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" доволі несподівано програв вдома французькому "ПСЖ".

Несподіваним виявився не стільки результат, скільки зміст гри. "Дияволи" на власному полі не змогли створити жодного пристойного моменту біля воріт Буффона. Всі намагання дійти до воріт "парижан" завершувались безсмістовними подачами, без суттєвої загрози. А от гості, здивували своєю холоднокровністю та впевненістю в своїх силах. Підопічні Томаса Тухеля перечекали активність "МЮ" та повністю взяли гру під свій контроль.

Перший тайм пройшов у спокійному ключі, команди обмінялись напівмоментами та пішли на перерву з нулями. А от в другій половині зустрічі, "ПСЖ" дотис господарів. Спочатку Кімпембе розстріляв Де Хеа після подачі кутового, а трохи згодом Мбаппе замкнув простріл та встановив остаточний рахунок.

На останній хвилині ще й Погба отримав другу жовту за жорстке зіткнення з Алвесом. Досить сумнівне рішення арбітра. В підсумку 0:2 перша поразка Сульшера на чолі "дияволів"та доволі мізерні шанси для "МЮ" на прохід далі.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу. Перший матч

МЮ – ПСЖ – 0:2

Голи: Кімпембе, 53, Мбаппе, 60

Вилучення: Погба, 90

В іншому матчі вівторка "Рома" вдома здобула мінімальну перемогу над "Порту". В цій парі ще абсолютно нічого не ясно, гол на виїзді залишає португальцям непогані шанси на вихід в чвертьфінал.

Рома – Порту – 2:1

Голи: Дзаньйоло, 70, 77 – Адріан, 79

В середу відбудеться ще два матчі, "Аякс" прийматиме "Реал", а "Тоттенхем" дортмундську "Боруссію".

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" несподівано програв "ПСЖ", "Рома" перемогла "Порту" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua