вівторок, 13 грудня 2011 09:42

"Манчестер Сіті" зазнає першої поразки в сезоні: результати 15 туру АПЛ

У рамках 15 туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" зазнав у поєдинку з "Челсі" першої поразки в поточному розіграші прем'єр-ліги.

Лондонці приймали лідера першості на вологому від дощу газоні "Стемфорд Брідж" і вже на другій хвилині пропустили гол від Маріо Балотеллі. Відгукнувшись на пас Серхіо Агуеро, італієць помчав від захисників з голкіпером і послав м'яч у порожні ворота. "Сіті" активно провів перший тайм і виглядав краще, але на 34-й хвилині Деніел Старрідж навісив справа на Рауля Мейрелеша, і той ударом в дотик рахунок зрівняв.

Ключовою подією у другому таймі стало вилучення Гаеля Кліши, який отримав другу жовту картку за фол на Раміреса. Ще одне порушення правил на 82-й хвилині призвело до призначення пенальті, який був реалізований Френком Лемпардом - 2:1.

"Сіті" як і раніше випереджає йде на другому місці "Манчестер Сіті" на два очки, а "Челсі" ділить тепер третю позицію з "Тоттенхемом".

Чемпіонат Англії, 15-й тур

Челсі - Манчестер Сіті - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Балотеллі (2), 1:1 - Мейрелеш (34), 2:1 - Лемпард (82, пенальті).

ЧЕЛСІ: Чех, Босінгва, Іванович, Террі, Е. Коул, Рамірес, Ромеу, Мейрелеш (Лемпард, 73), Мата (Малуда, 84), Старрідж (Обі Мікел, 88), Дрогба.

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Сабалета, Компані, Лескотт (Джеко, 85), Кліши, Яя Туре, Беррі, Сільва (Н. де Йонг, 75), Мілнер, Агуеро (Туре, 64), Балотеллі.

Арсенал - Евертон - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - ван Персі (70).

Болтон - Астон Вілла - 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - Олбрайтон (33), 0:2 - Ст. Петров (39), 1:2 - Класніч (55).

Ліверпуль - Куїнз Парк Рейнджерс - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Суарес (47).

Манчестер Юнайтед - Вулверхемптон - 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Нані (17), 2:0 - Руні (27), 2:1 - Ст. Флетчер (47), 3:1 - Нані (56), 4:1 - Руні (63).

Норвіч - Ньюкасл - 4:2 (1:1, 3:1)

Голи: 1:0 - Хулахан (39), 1:1 - Д. Ба (45), 2:1 - Холт (59), 3:1 - Морісон (63), 3:2 - Д. Ба (71) , 4:2 - Холт (82).

Суонсі - Фулхем - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Сінклейр (56), 2:0 - Грем (90).

Вест Бромвіч - Віган - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Рід (33), 1:1 - Мозес (38), 1:2 - Й. Гомес (57, пенальті).

Сандерленд - Блекберн - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Вукчевич (17), 1:1 - Воен (84), 2:1 - Ларссон (90).

Сток Сіті - Тоттенхем - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Етерінгтон (13), 2:0 - Етерінгтон (43), 2:1 - Адебайор (62, пенальті).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" зазнає першої поразки в сезоні: результати 15 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua