неділя, 23 грудня 2018 13:44

"Ман Сіті" сенсаційно програв, та відпустив "Ліверпуль" у відрив - відео

Манчестер Сіті програв два з трьох останніх матчів в АПЛ

У 18 туру Англійської прем'єр-ліги відбулась сенасція. "Манчестер Сіті" на власному полі програв одному з аутсайдерів чемпіонату.

"Манчестер Сіті на власному полі не впорався з Крістал Пелас. "Містяни" відкрили рахунок на 27-й хвилині, коли Гюндоган замкнув подачу Делфа зліва. Та Пелас дуже швидко оговталися й упродовж двох хвилин шокували Етіхад. Спочатку Шлупп класним пострілом у дальній кут завершив контрвипад лондонців. А на 35-й хвилині Таунсенд розкішним ударом з льоту метрів із 25-ти залишив поза справами Едерсона.

Здавалося б, у другому таймі команда Гвардіоли поставить на місце нахабних гостей, але отримала ще один гол у власні ворота. Вокер завалив суперника у власному штрафному майданчику, а Мілівоєвіч традиційно влучно пробив із одинадцятиметрової позначки. На 85-й хвилині глядачі побачили ще один шедевр, коли Кевін де Брюйне від бокової лінії "зарядив" у дальню дев'ятку. Та не більше "містян" не вистачило.

Отже, 2:3 – результат, що ознаменував першу домашню поразку Сіті від Пелас в історії, що збільшило відставання манкуніанців від Ліверпуля на горі таблиці до чотирьох очок", - розповідає "Футбол24".

Манчестер Сіті – Крістал Пелас – 2:3

Голи: Гюндоган, 27, де Брюйне, 85 – Шлупп, 33, Таунсенд, 35, Мілівоєвіч, 52 (пенальті)

Після 18 турів - рівно половина чемпіонату, "Сіті" відстає від лідируючого "Ліверпуля" на 4 очки.

Зараз ви читаєте новину «"Ман Сіті" сенсаційно програв, та відпустив "Ліверпуль" у відрив - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua