неділя, 09 січня 2022 18:32

Малиновський зіграв результативний матч в Італії

Малиновський забив ювілейний гол. Фото: Reuters

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський забив гол і віддав результативну передачу в матчі італійської першості проти "Удінезе". "Аталанта" виграла - 6:2.

На 22-ій хвилині Руслан віддав результативний пас на Луїса Мурієля, колумбієць здійснив слаломний прохід і зробив рахунок – 2:0.

А на 43-ій хвилині гості розірвали правий фланг оборони господарів і м'яч після серії ударів потрапив до Малиновського, який зробив рахунок – 3:0.

Загалом це 25-ий гол Малиновського і 20-а результативна передача за час виступів у Італії. Руслан прийшов в "Аталанту" з бельгійського "Генка".

Зараз ви читаєте новину «Малиновський зіграв результативний матч в Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua