неділя, 24 жовтня 2021 15:02

Малиновський забив гол у чемпіонаті Італії

Руслан Малиновський поступово набираэ форму. Фото: Reuters

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відкрив рахунок в матчі 9-го туру Серії А проти "Удінезе".

Руслан на 56-ій хвилині отримав м'яч на куті штрафного майданчика і сильно пробив низом у дальній кут. Воротар до м'яча не дістався.

На 86-ій хвилині українця замінили, а на 94-ій "Аталанта" пропустила після кутового. Матч завершився внічию - 1:1

Це другий гол хавбека в нинішньому сезоні чемпіонату Італії.

"Аталанта" займає 6 місце в чемпіонаті Італії після 8 матчів. У команди 4 перемоги, 3 нічиї та 2 поразки. Малиновського викличуть до збірної України на матч проти Боснії.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський забив гол у чемпіонаті Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua