субота, 03 квітня 2021 18:01

Малиновський відзначився двома гольовими передачами

У Малиновського в Італії 13 голів і 13 гольових передач. Фото: Reuters

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський став одним із героїв матчу чемпіонату Італії між "Аталантою" й "Удінезе". Руслан відзначився двома гольовими пасами. матч завершився перемогою бергамасків – 3:2

На 43-ій хвилині українець віддав тонку передачу на Луїса Муріеля і рахунок став 2:0. На 61-ій хвилині Малиновський прихованим пасом вивів сам на сам із голкіпером Дувана Сапату. Колумбієць збільшив розрив у рахунку – 3:1.

На 77-ій хвилині Малиновського замінили на Йоахіма Меле.

Окрім Малиновського в "Аталанті" грає українець Віктор Коваленко. Однак він на полі не з'явився. Раніше Малиновський і Коваленко заявляли, що не збираються залишати "Аталанту

Зараз ви читаєте новину «Малиновський відзначився двома гольовими передачами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua