вівторок, 25 травня 2021 09:17

Малиновський потрапив у символічну збірну чемпіонату Італії

Півзахисник збірної України 28-річний Руслан Малиновський здобув визнання в чемпіонаті Італії.

Українського легіонера "Аталанти" включили в збірну минулого сезону за версією аналітичної компанії Opta з Великобританії.

Поміж гравців символічної збірної також опинилися - Ромелу Лукаку, Кріштіану Роналду

У другій частині сезону Малиновський став одним із лідерів "Аталанти" та найкращим бомбардиром чемпіонату Італії. Команда українця змогла фінішувати на третьому місці й дійти до фіналу Кубка Італії.

Руслан Малиновський виступає за "Аталанту" з 2019 року. До цього грав за "Гент", "Зорю", "Севастополь" і "Шахтар".

Руслан є одним із лідерів збірної України. Національна команда візьме участь у Євро-2020/21. Турнір пройде з 11 червня до 11 липня.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський потрапив у символічну збірну чемпіонату Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua