неділя, 28 лютого 2021 14:28

Малиновський божевільним пострілом відкрив рахунок у грі з "Сампдорією"

Руслан Малиновський забив третій м'яч у сезоні. Фото "Аталанта"

Українець Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" на виїзний матч із "Сампдорією" і відзначився забитим м'ячем.

На 41-ій хвилині захисник Паломіно, форвард Луїс Муріель та півзахисник Малиновський розіграли ідеальну комбінацію, яку гарматним ударом у дальню дев'ятку завершив Руслан Малиновський – 1:0. Так закінчився перший тайм зустрічі.

У другому таймі бергамаски забили знову. Після подачі Йоахім Мелле з правого флангу гол забив Робін Госенз – 2:0. Матч так і завершився. Після цієї перемоги "Аталанта" набрала 46 залікових балів і залишилася на третьому місці в таблиці. Попереду – "Інтер" (53), "Мілан" (49) і "Ювентус" – 46

Це був третій м'яч Малиновського в сезоні й другий у чемпіонаті. Ще один він забив у розіграші Кубку.

Інший українець "Аталанти" Віктор Коваленко знову відсидів на лаві запасних. Він ще не дебютував за "Аталанту"

Зараз ви читаєте новину «Малиновський божевільним пострілом відкрив рахунок у грі з "Сампдорією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua