середа, 09 січня 2013 12:57

"Малага" і "Валенсія" вийшли у чвертьфінал Кубка Іспанії

В Іспанії тривають матчі 1/8 фіналу національного Кубка ФОТО: real-madrid.ru

У Кубку Іспанії стали відомі два перших чвертьфіналіста: це "Малага" і "Валенсія", що продовжують боротьбу і в Лізі чемпіонів, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Малага" у першому матчі 1/8 фіналу зі скромним "Ейбаром" домоглася лише нічиєї з рахунком 1:1, а до перерви звітної зустрічі в рідних стінах поступалася 0:1.

Однак у другому таймі дружина Мануеля Пеллегріні забила чотири м'ячі. Дубль на рахунку Дієго Буонанотте, ще по разу відзначилися Себа і Франсиско Портільо.

"Валенсія" у гостьовій дуелі з "Осасуною" взяла гору з результатом 2:0. Матч-відповідь у рідних стінах "кажани" провели менш упевнено, хоча на 34-й хвилині Тіно Коста відкрив рахунок блискучим ударом зі штрафного.

Вже через дві хвилини "Валенсія" дозволила аутсайдеру "примери" відігратися зусиллями Хосеба Льоренте. У доданий час остаточний результат на табло встановив Роберто Сольдадо - 2:1.

Кубок Іспанії

1/8 фіналу

Матчі у

Малага - Ейбар 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: 0:1 - 11 Арройо, 1:1 - 74 Буонанотте, 2:1 - 77 Себа, 3:1 - 81 Портільо, 4:1 - 90 Буонанотте.

Вилучення: Рольдан, 86 (Ейбар).

Рахунок першого матчу: 1:1

Валенсія - Осасуна 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 34 Тіно Коста, 1:1 - 36 Хосеба Льоренте, 2:1 - 90 Сольдадо.

Рахунок першого матчу: 2:0

Зараз ви читаєте новину «"Малага" і "Валенсія" вийшли у чвертьфінал Кубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua